Bebek Konsept Çekimi

 

Shell And More bebek fotoğraf stüdyosu ile müşterilerine özel, pasta patlatma, aile ve konsept fotoğraf hizmeti vermektedir.

Stüdyomuz Bornova Evka 3'te, bahçe içinde 

güvenli bir alandadır. Babalarımızın en fazla sorduğu soru olan otopark sorunumuz yoktur :)

Konsept Seçimi

 

Konsepti siz belirleyebiliyorsunuz. Kostüm bize 

aittir ve çekim sırasında birden fazla kostüm ile çekim yapılabilmektedir. Pasta patlatma ve çekim sonu aile çekimlerinden ekstra ücret talebimiz yoktur. Yine aynı şekilde ikiz çekimlerimizden ekstra

ücret talep etmiyoruz. Randevu sistemi ile çalışıyoruz. Gelmek istediğiniz tarihten en az 10 gün önce randevu almanızı öneriyoruz. 

Fotoğraf Teslimi

Yanınızda getirdiğiniz flash disk'e tüm fotoğrafları çekim sonunda teslim etmekteyiz. Ortalama tek konsept poz sayısı 50-150 arasıdır. Sizi mutlu edecek pozları yakalamadan bırakmıyoruz :)

Stüdyoya gelirken biliyoruz ki bazen stres yapıp usb bellek getirmeyi unutabiliyorsunuz. Böyle durumlarda mail üzerinden gönderim yapabiliyoruz. Bu işlem 1-3 iş günü arası değişkenlik gösterebilmektedir. Çünkü diğer teslim edilecekler ile birlikte sizi sıraya koymuş oluyoruz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Albüm Teslimi

Teslim ettiğimiz fotoğraflar arasından seçtiğiniz 25-35 pozu bize iletiyorsunuz ve biz size albüm taslak onayını gönderiyoruz.

Onayınız doğrultusunda baskıya gönderiliyor. Baskı süresi değişiklik gösterebiliyor. Bu yüzden sizlerin bize geri dönüş süresi çok önemli. Ortalama bir albüm teslim süresi 20-25 gündür.

Temalı Doğum Günü, Nişan, Hastane Odası Süsleme, Baby Shower, Cinsiyet Partisi, Özel Gün Kutlama ve Daha Fazlası...

Ofisimiz ve Stüdyomuz ayrı ayrıdır. Sizlere ilk önce bunu belirtmek isteriz.

Biz her zaman yüz yüze görüşmenin daha verimli geçtiğine inanıyoruz. Aklınıza gelmeyen detaylar sohbet sırasında çözüm bulabiliyor.  

Hastane odası süslemesi için fiyat teklifimizi instagram ve telefon üzerinden verebilmekteyiz. Bunu yapma amacımız gebelikte son aylarda olan anne adaylarımızı yormamaktır.

Merak ettiğiniz detayları kahve eşliğinde görüşmek dileği ile...

Sağlıkla Kalın!